ЗАПРОШУЄМО СКАУТОК ДРУЖИНИ НА КВЕСТ

01.07.2013

В останній тиждень липня 2013 року Скаути Організації Українських Скаутів ОУС зі Львова та Черкас з’їдуться на шестиденний краєзнавчий Квест “Таємниці Левів” Організатором заходу є 2-га Скаутська Дружина Львівська ім Княгині Ольги (ОУС) та Округа Львів (ОУС). Ось що про цей захід кажуть самі організатори:

Дорогі скаути львівських та черкаських дружин, запрошуємо вас прийняти участь у цікавих забавах та дізнатися багато нового про місто левів.
У останній тиждень липня ми приймемо участь у квесті, пограємо у цікаві ігри та просто роважимось і весело проведемо час.
Отже, запрошуємо вас весело провести час у цьому надзвичайному місті. Координатор заходу: подруга Аня Волошин.

ЗАПРОШУЄМО СКАУТОК ДРУЖИНИ НА КВЕСТ

В останній тиждень липня 2013 року Скаути Організації Українських Скаутів ОУС зі Львова та Черкас з’їдуться на шестиденний краєзнавчий Квест “Таємниці Левів” в Тим особливо запрошуємо прийняти участь в цьому квесті квесті скауток нашої 8-ї Дружини. 

СЬОГОДНІ ОРГАНІЗАЦІЙНА ЗБІРКА ВСІХ УЧАСНИКІВ ВИЇЗДУ НА МАЖАННУ З ОКРУГИ ЛЬВІВ

Сьогодні в суботу 9-го березня 2013 на 12:00 відбудеться перша організаційна збірка для учасників Рейду Marzanna 2013 від української делегації. Будуть присутні і скаутки 8-ї Дружини, які прийматимуть участь у Мажанній.

ВІДКРИТТЯ НАШОГО САЙТУ

Готуйсь !!! Сьогодні стартує наш сайт