ЯК ПОЧИНАЛОСЯ

Наша Скаутська Дружина має недавню історію однак ми вже маємо свої події і здобутки

2012. 26-28 Жовтень. Осінь -цікава пора для скаутів!Наприклад, чого вартує виїхати в Карпати на міжнародну зустріч і змагання між українськими та польськими скаутами!Львівська 8-ма скаутська дружина ім. Насті Лісовської взяла участь у скаутському старті Княжий Лев.Для дітей все відбувалося як у казці...Ще на вокзалі зробили коротку репетицію для презентації дружини, а в Гребенові з цікавістю спостерігали презентації інших дружин з України та Польщі. Коли показували презентацію самі, то несподівано почали синхронно імпровізувати.Вийшло переконливо, ніби так було і задумано!(Ось що значить колективний дух творчості!)....Наступний день виявився ще цікавішим! Зрання всі розбились на міжнародні мішані команди і розпочалась Теренова гра!

 Діти ішли по маршруту і в певних місцях зустрічали інструкторів, який давав завдання.Завдання були покликані виховати почуття відповідальності за друзів,взаємодопомоги, розвинути кмітливість та витривалість.Зі всіми завданнями юні скаути справились якнайкраще,є переможці, але вцілому перемогла дружба!..На майстеркласах, що були після обіду, всі зблизилися ще більше,крім того навчилися виготовляти своїми руками ляльку-мотанку, малювати пальцями, розмальовувати вітражі та ознайомились з грою на різних музичних інструментах. Всі обмінялись адресами і тепер переписуються в інтернеті.Старт минув, але залишив у серцях і пам"яті щонайкращі спогади.

Після повернення до Львова,діти відтворили на папері ті пам"ятні місця у Гребенові і взяли участь у міжнародному конкурсі малюнку "Трушівська осінь у Карпатах". Ліля Чаплінська отримала особливу відзнаку та приз. Ця подія стала джерелом натхнення до творчості юних скауток 8-ї Дружини Львівської.

 24-го листопада 2012 ми вшановували пам"ять жертв голодомору. В центрі міста ми запалили свічки пам"яті та встановили їх біля підніжжя пам"ятника Тараса Григоровича Шевченка... Взяли участь у хвилині мовчання. Вічная пам"ять невинним жертвам репресій тоталітарного режиму!

15 по 16 грудня 2012 8-ма Дружина Львівська разом зі скаутами Львова та Черкас, булиа у польському місті Краків. Тут ми брали участь у екскурсіях по місту, відвідали музей " Підземний Краків", Краківську картинну галерею.Тут відбулася міжнародна зустріч скаутів з передачею Вифлеємського вогню. Цей вогонь ми повезли до Львова, де передали церквам, лікарням, школам та київським скаутам. Вони передали Вифлеємське світло далі, і до Різдвяних свят у всіх, хто це бажав, українців, у хаті було Вифлеємське світло!. Ми раді, що прилучились до такої святої справи.

 В п’ятницю 1 лютого 2013 відбулося змагання з Аренного Лазертагу серед скаутів Організації Українських Скаутів Округи Львів ОУС в якому прийняли участь і скаутки нашої дружини


ЗАПРОШУЄМО СКАУТОК ДРУЖИНИ НА КВЕСТ

В останній тиждень липня 2013 року Скаути Організації Українських Скаутів ОУС зі Львова та Черкас з’їдуться на шестиденний краєзнавчий Квест “Таємниці Левів” в Тим особливо запрошуємо прийняти участь в цьому квесті квесті скауток нашої 8-ї Дружини. 

СЬОГОДНІ ОРГАНІЗАЦІЙНА ЗБІРКА ВСІХ УЧАСНИКІВ ВИЇЗДУ НА МАЖАННУ З ОКРУГИ ЛЬВІВ

Сьогодні в суботу 9-го березня 2013 на 12:00 відбудеться перша організаційна збірка для учасників Рейду Marzanna 2013 від української делегації. Будуть присутні і скаутки 8-ї Дружини, які прийматимуть участь у Мажанній.

ВІДКРИТТЯ НАШОГО САЙТУ

Готуйсь !!! Сьогодні стартує наш сайт